Franchising Başvuru Formu

MERHABA
Öncelikle KAHVE DERYASI ‘na gösterdiğiniz ilgiye tesekkur ederiz. Hedefimiz; sizlere saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ortamı hazırlayarak şu ana kadarki edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. Markamızın vazgeçilmez prensibi olan karşılıklı güven ortamının sağlandığı bir çizgi paralelinde ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirmektir.
Merkezi İzmir’de bulunan KAHVE DERYASI , kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir.
Yatırım koşullarımızı uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan önerilerinizi veya mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar var ise sizinle paylaşmamız için sizleri bekliyor olacağız.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEMİZİ SAĞLAYINIZ.

AYRICA 0 533 440 33 14 (ERAY GÜLŞEN) NO LU TELEFONDAN DA BAYİLİK HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR, BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

HELLO!
First of all, we would like to thank you for your interest to Kahve Deryası.Our aim is to share our experience we have had so far with you preparing a respectfull, enjoyable and profitable working environment. We would like to start and continue our trustfull relationship for long years.
KAHVE DERYASI,center of which is in İzmir, has important archievements. Daily customer numbers in our coffee shops are more than we anticipated in our feasibilities.

Provided that our investment conditions are suitable for you, we shall be waiting for you in order to discuss about the appropriate locations you can establish the shops or to share the appropriate locations we have in our data.

PLEASE FILL THE FORM BELOW SO WE CAN COMMUNICATE WITH YOU.
YOU MAY ALSO GET INFORMATION FROM +90 533 440 33 14 AND MAKE YOUR APPLICATION.

Kahve Deryası’nın yeni lezzetlerinden haberdar olun !

® Copyright 2015 Kahve Deryası | Tüm materyal hakları saklıdır.